Misją Klubów jest stworzenie środowiska do nauki w pozytywnej atmosferze wzajemnego wsparcia, w której każdy członek ma możliwość rozwijania sztuki komunikowania się, publicznego przemawiania i umiejętności przywódczych, czego rezultatem jest wzmocnienie wiary w siebie i rozwój osobisty.

Dzięki długiej historii organizacji Toastmasters (powstała w 1924 roku) oferujemy kompletny system edukacyjny, o zweryfikowanej przez całe dziesięciolecia i setki tysięcy osób, skuteczności. Działając na całym świecie w przeróżnych kulturach i warunkach społecznych stworzyliśmy uniwersalny sposób nauki. Niezależnie od tego ile masz lat, jaki reprezentujesz zawód, czym się pasjonujesz, co planujesz osiągnąć w przyszłości, Twoją najważniejszą kompetencją jest i będzie dobra komunikacja i przywództwo.

Każdy z naszych członków był kiedyś gościem. Tak jak Ty teraz, zastanawiał się czy przyjść, zobaczyć na własne oczy, usłyszeć na własne uszy i poczuć całym sobą, co oferuje Toastmasters. Każdy z naszych członków podjął rękawicę rzuconą przez wymagające przecież życie i przyszedł. I został. Veni, vidi, vici!

Zapraszamy więc na nasze spotkania. Jako gość nie ponosisz żadnych zobowiązań. Wymagamy jedynie otwartego umysłu (bo jest jak spadochron, pracuje tylko, gdy jest otwarty). Sam przekonasz się czy odniesiesz korzyści o jakich najczęściej mówią nasi członkowie:

  • nauczenie się efektywnej komunikacji, co przekłada się na lepsze relacje z rodziną, przyjaciółmi, klientami;
  • opanowanie umiejętności przywódczych, które pomagają w zarządzaniu sobą w czasie, budowaniu zespołów, osiąganiu ambitnych celów;
  • przyswojenie zasad networkingu, które przekładają się na przełamanie swojej nieśmiałości, komfortowe wyjście ze strefy komfortu;
  • szlifowanie języka, zarówno piękna języka ojczystego (gramatyczna poprawność) jak i praktykowania języka obcego (są Kluby anglojęzyczne, niemieckojęzyczne itd.)

Polska jest częścią Dystryktu 108, w który poza Polską łączy także Litwę, Łotwę, Estonię, Finlandię, Rosję i Kazachstan.


ToastmastersD108.org
ToastmastersD108 @ FB
ToastmastersD108 @ LI
ToastmastersD108 @ IG